טיפולים

 

 

קריסטלים
 

גבישי הקריסטלים שהתגבשו בכדור הארץ במשך מיליוני שנים והם לא רק אבני חן. למעשה הן מבנים אנרגטיים שאפשר וכדאי להשתמש בהם לטובת בני אדם. האמת היא, שהם תמיד היו בשימוש לאורך ההיסטוריה האנושית בתרבויות שונות. ביהדות מדובר על 12 אבני החושן. הקריסטלים הם אבנים עוצמתיים עם תכונות ריפוי. שימוש בקריסטלים משתלב עם 

טיפולים שונים ומעצים את עוצמת הטיפול ומסייע לתוצאות טובות יותר. 

 
 
 
רייקירייקי הינה אנרגיית ריפוי אוניברסלית אשר מועברת על ידי מגע. מקור המילה הוא בשני תווים יפניים: "ריי שהוא רוח, תודעה אלוהית ו- "קי", שהוא היגוי יפני של המילה "צי" שמשמעותה אנרגיית חיים המכוונת על ידי תודעה אלוהית.

 

הטיפול נעשה באופן בו המטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל, או מעט מעליו, כך ש"אנרגיית הרייקי של היקום" יכולה לזרום דרך המטפל אל המטופל.

 

אנרגיית הרייקי היא אנרגיית חיים בעלת כוחות ריפוי החודרים אל המטופל ומרפאים לעומק את יסוד הבעיה.

 

הרייקי מטפל ופועל באופן הוליסטי כמכלול ולא רק בתסמינים קיימים ומשפר את במצב המטופל בכל המישורים – הגופני, הנפשי והרוחני.

הו'אופונופונוההו'אופונופונו היא שיטת ריפוי עתיקה שמטרתה לשחרר ולמחוק בעיות, חסימות וזיכרונות שליליים. באמצעות תהליכים של ניקוי, סליחה והתמרה משיבה השיטה את האיזון והשלווה הפנימיים. פירוש המילה הוא "לעשות זאת נכון, לתקן את הטעות, להשיב את הסדר האלוהי ומקורה במסורת שבטית של הקאהונות בהוואי.

 

על פי השיטה כל דבר המופיע בחיינו הוא זיכרון החוזר על עצמו עד שאנחנו מוחקים אותו. המציאות שאנו חיים בה היא אוסף של זכרונות הטבועים בתודעה ומכתיבים לנו כיצד לפעול מבלי שיש לנו אפשרות בחירה או חיבור לעצמנו ולרצונות האמיתיים שלנו. הזיכרונות הם אלו היוצרים את האמונה וההתנהגות שלנו, משפיעים על קבלת ההחלטות ועל השגת התוצאות בחיינו.

 

העוסקים בשיטה טוענים כי בכדי לשנות ולרפא עלינו למחוק תחילה וזאת על מנת ליצור מרחב ריק שאותו נוכל למלא במידע הנכון.

 

ההו'אופונופונו לוקח אותנו בחזרה אל הריק, כך שההשראה תוכל להיכנס לחיינו ולהנחות אותנו, ומשם יוכל לצמוח משהו חדש ומתוקן. הו'אופונופונו פועל באמצעות מילים ומשפטי ניקוי הקשורים להבנה וסליחה ואחד מכלי הניקוי הוא המילה: "תודה".

 

צריך להאמין שכל מה שקורה לנו בחיים הוא ברכה, וכשאנחנו אומרים תודה, אנחנו לא אומרים תודה כדי שהבעיה תחלוף, אלא אנחנו אומרים זאת כדי לחיות בשלום עם עצמנו, ולקחת אחריות על מה שקורה.המיוחד בשיטה הוא שהיא קלה מאוד ליישום ומתאימה לכל אדם. לא מעורב בה גורו או מורה רוחני עימו צריך להתמיד בקשר.

 

הו’אופונופונו מלמד שכל התשובות נמצאות בתוכנו, ובכוחנו ובאפשרותנו להתחבר אליהן.