המסע

 

שיטת המסע מטפלת בחוסר איזון פיזי, רגשי ורוחני ומטרתה לסייע לכל אחד מאיתנו לגלות את ה'אני' הפנימי שלו. תוך ניקוי תאי הגוף מזכרונות שליליים שנצברו לאורך שנים ניתן לשנות דפוסי התנהגות לא רצויים, לרפא מחלות ולהקל על כאבים. 

השיטה נחשבת לאחד התהליכים העוצמתיים ביותר לריפוי ושחרור נפשי וגופני ומותאמת באופן אישי לצרכי המטופל. שיטת המסע עוזרת להשתחרר מפחדים וחששות המעכבים אותנו ומסייעת בהתמודדות עם התמכרויות, מחלות, תחושות החמצה וחוסר מימוש עצמי.

המסע הוא תהליך בו תוך כדי התבוננות פנימה אל הרגשות והזכרונות האישיים ביותר המלווים אותנו כל חיינו, אנו לומדים לשחרר ולסלוח ומאפשרים לגוף להשתמש ביכולת הריפוי הטבעית שלו כדי להתגבר ולהשתקם. במשך חיינו אנו מאמצים, שלא במודע, דפוסי חיים מעכבים.

 

המסע משחרר אותנו מאותם דפוסי חיים מעכבים שאימצנו במהלך חיינו ומאפשר לנו לחוות ולהתחבר לעצמינו, לאמץ תובנות חדשות, להשתחרר ולזמן את האושר.

 

שיטת המסע פותחה ע"י ברנדון בייס, מורה למודעות ולריפוי הוליסטי. בעקבות מסע לגילוי ה'עצמי' הצליחה בייס להתגבר על מחלת הסרטן שהתפתחה בגופה ללא ניתוח, תרופות או כל התערבות רפואית אחרת. תהליך הריפוי שעברה עם עצמה הביא אותה לפיתוח שיטת "המסע" ולרצון לעזור לאנשים נוספים לגלות את עצמם.

ישנם הרבה סוגי טיפולים שונים: רגשי, פיזי, שפע, מטרת חיים, שינוי אמונות, שיחרור כאב ופוביות, ילדים (6-14), תהליך לאנשים עם קשיי תקשורת ותינוקות (מתבצע דרך תת מודע של הלקוח) ועוד. ליותר מידע תיצרו קשר - טלפוני או דרך המייל.

אפשר ומומלץ לגלוש גם באתר המסע העולמי - www.thejourney.com

וישראלי - www.thejourney.co.il