אודותיי

 

נולדתי בבולגריה ובגיל בגרות עליתי לארץ. בתחילת דרכי עסקתי בתחום ההייטק כמהנדס חשמל ומאוחר יותר למדתי לתואר שני במנהל עסקים. התפנית בחיי הגיעה בשנה 2008, כאשר נחשפתי לשיטת הטיפול "המסע". שיטת טיפול ייחודית זו השאירה בי חותם עמוק והחלטתי ללמוד ולחקור את הנושא. נדהמתי מעוצמתה של השיטה והרגשתי כי נתיב חיי משתנה. תוך כדי למידה וצבירת הידע בשיטה, התחלתי לטפל בבני משפחה וחברים, הביקורות היו נלהבות ועודדו אותי להמשיך ולהתמקצע בעולם הריפוי.

 

כיום, מלבד היותי בוגר ומטפל בשיטת המסע, אני משלב טיפולים נוספים כגון: רייקי, הו'אופונופונו וקריסטלים. כמטפל ומלווה רב תחומי, אני נדהם לגלות בכל פעם מחדש את עצמת ה"מסע" ואת הדרך המיוחדת אותה מציעים הטיפולים ההוליסטיים לריפוי והעצמה.

 

 

 

אני מאמין

 

ביכולתו של כל אדם, ללא הבדל דת, גיל, חינוך, שייכות ומצב נפשי להתחבר ל"אני" הפנימי, להגיע לאושר, בריאות ולשפע. אני מאמין כי כל אחד מאיתנו מחובר ל"חכמת היקום" שניתנה לנו בתהליך הבריאה. הנשמה של כל אחד מאיתנו שואפת לשפע והצלחה ובכדי להביא לשינוי בחיינו עלינו להתחבר לנשמה ולהשתחרר מאירועים שליליים שחווינו בעבר. האירועים השליליים פוגעים ביכולתינו להיות אמיתיים ומשפיעים לרעה על התנהגותינו ובריאותינו. בכדי שטיפול יצליח על המטפל והמטופל לעבור יחד תהליך משותף בו המטופל "משחרר" ומאפשר לחכמת הגוף להוביל אותו להבנות הנכונות והמתאימות לו ביותר. התהליך כולו נעשה ע"י הכוונת המטפל, המדריך ומלווה את המטופל לכל אורך המסע תוך מתן כבוד וחופש בחירה.

אני מאמין כי כל אדם בוחר בחייו את הדרך שיעבור ואת האדם שילווה אותו, חשוב מאוד כי אותו המלווה יהיה בעל השפעה חיובית ויאפשר לצמוח ולמצות את עצמינו. לאורך המסע הבחירות שאנו עושים מלוות אותנו ומשפיעות על הסובבים ולכן חשוב מאוד להימנע מהשפעה שלילית בכל צורה שהיא וזאת על מנת להצליח בתהליך הטיפול.